Printy w Coricamo, czyli tkaniny z nadrukiem

Od jakiegoś czasu po Internecie krążą tzw. „printy”, idziemy do sklepu i możemy zakupić bluzy, spodnie, koszulki, a nawet buty! z „printami”, możemy też zamówić coś z wybranym „printem”.

Czym, więc są te tajemnicze „printy”? – Niczym innym jak znanym nam nadrukiem! 🙂 I tym sposobem możemy dostać przedmioty zaopatrzone w wyjątkowe, często unikatowe nadruki. W Coricamo proponujemy Wam TKANINY z nadrukiem – rozmaite wzory już są dostępne w sklepie.

6a

tkaniny

Nadruki wykonujemy na tkaninach w 100% bawełnianych – płótnie i drelichu. Płótno jest bardzo podatne i miękkie, drelich natomiast wyróżnia się wysoką wytrzymałością mechaniczną – jest tkaniną grubszą, ale równie wygodną w obróbce. Tkaniny są sprzedawane w metrażu na długość
od 0,5 metra
, a ich szerokość wynosi około 150 cm, a zapłacisz za nie tylko kilkanaście złotych. Idealnie sprawdzają się one do szycia m.in. dodatków takich jak torebki czy wierzchy butów, ale także do rozmaitych części garderoby. Znajdą zastosowanie również w dowolnych projektach rękodzielniczych, gdzie wykorzystywana jest tkanina sama w sobie.

U nas możecie skorzystać z kilku możliwości wyboru nadruku:

1. Wybór tkaniny z wzorem proponowanym w sklepie, np.:

tkaniny Coricamo

 

2. Wybór tkaniny z wzorem znalezionym w internecie, do którego nabędziecie prawa – poprzez zakup wzoru. Można tego dokonać w prosty i tani sposób korzystając z takich stron jak na przykład: www.shutterstock.com czy www.depositphotos.com. Kiedy już dokonacie zakupu, możecie grafikę przesłać do nas wraz z oświadczeniem, że macie prawo do korzystania z niej, wtedy my wydrukujemy potrzebną Wam ilość tkaniny z tym właśnie wzorem. Co ważne! – taką tkaninę otrzymacie tylko Wy, nie trafi ona do stałej oferty sklepu – dzięki temu zamówiony przez Was materiał będzie unikatowy.

depositphotos i shooterstock3. Wybór tkaniny z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem. Ta opcja gwarantuje, że nikt nie otrzyma takiego samego efektu! Taką tkaninę będziesz miała tylko Ty 🙂 Musisz jednak zaprojektować wzór na tą tkaninę – wzór powinien mieć format kwadratu 25 x 25 cm i być powtarzalny – po powieleniu kwadratu, nie powinno być widać, że całość jest złożona właśnie z takich mniejszych kwadratów. Jeśli masz pomysł na ciekawą tkaninę, zaprojektujesz jej elementy, ale problem pojawi się przy powtarzalności – napisz do nas na piotr@coricamo.pl – pomożemy Ci osiągnąć powtarzalność wzoru. Wybierając tę opcję nadruku, musisz pamiętać, że przesłane do nas grafiki muszą być w dużym formacie i rozdzielczości min. 300 pikseli, aby jakość nadruku na tkaninie była dla Ciebie zadowalająca 🙂

projektowanie tkaniny

 

  • edyta

    dzien dobry chcialam przeczytalam na Panstwa blog’u iz mozna zrobic prezent koszulki?chcialabym zapytac na jakiej zasadzie to bedzie.Pisalam na stronie coricamo.pl,ale napisali mi na email bym tutaj sie zglosila i zapytala. Bardzo bym prosila o odpowiedz ,bede wdzieczna.Pozdrawiam serdecznie.

    • coricamo

      Dzień dobry. Pani Edyto bardzo proszę napisać wiadomość na mojego maila: blog@coricamo.pl i dokładnie opisać jakie koszulki by Panią interesowały. Mam nadzieję, że będziemy mogli pomóc 🙂