Wiadomość idzie w świat!

blog - RUSZAMY!

 

Witam serdecznie! Nazywam się Marta i pracuję w firmie Coricamo. Wspólnie z resztą naszego zespołu postanowiliśmy rozszerzyć możliwości kontaktu i dzielenia się naszymi pomysłami z Wami – ludźmi twórczymi lub poszukującymi inspiracji.

 

Jeśli jesteście ciekawi czym zajmuje się nasza firma, zachęcam do wejścia w zakładkę „O Coricamo”, tam znajdziecie więcej na temat tego kim jesteśmy i co robimy.

A czym będziemy się zajmować na blogu Coricamo? Przede wszystkim chcemy, aby był on miejscem wymiany swoich pomysłów i doświadczeń w temacie rękodzieła. Nasi projektanci i artyści posiadają duże doświadczenie w temacie rękodzieła i wciąż poszerzają swoją wiedzę z zakresu nowych technik oraz ożywiania tych, czasami już zapomnianych. Chcemy tutaj się nimi dzielić – pokazując gotowe prace, jak również udostępniając kursy stosowania poszczególnych technik. Dodatkowo chcemy umożliwiać Wam dostęp do materiałów potrzebnych do wykonania i zrealizowania poszczególnych pomysłów, dlatego oprócz „przepisu” na wykonanie danego pomysłu, do wpisów będziemy dołączać listę i linki do poszczególnych materiałów.

Jakkolwiek na to nie patrzeć my też jesteśmy tylko ludźmi, więc wszystkiego wiedzieć nie możemy. Dlatego chciałam zaprosić Was do współpracy – jeśli macie jakieś pomysły dotyczące szeroko rozumianego rękodzieła i chcecie nauczyć innych jak je zrealizować, skontaktujcie się z nami, a my opublikujemy je na blogu Coricamo. Jak to dokładnie zrobić? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w zakładce „Dołącz do inspirujących!”

Blog rusza dzisiaj, a nasza współpraca, mam nadzieję, sprawi, że będzie trwał i trwał!
Wracam do przygotowywania pierwszych materiałów do kolejnych wpisów, a Was zapraszam do regularnego odwiedzania naszego bloga i poszukiwania twórczych inspiracji.

  • Galeria Rzeczy Ładnych

    Czekam na szydełkowe propozycje i prace:)